Termín kolaudace stanoven!

Vaše pozice na webu:

Srpen2019

Termín kolaudace stanoven!

Konečně je jasné, kdy proběhne kolaudace Rezidence Hostivař: 12.září 2019. Ukázalo se, že vzhledem k času dovolených a složitosti celého procesu to nejde dříve: ještě před tímto datem musí proběhnout několik dalších dílčích kolaudací, například 15.8.2019 schválení retenční nádrže (nádrž na zpomalení odtoku vody při prudkém dešti – ano, i takové věci ve vašem domě jsou :)), pak také kolaudace parkovacích míst (22.8.2019) i nového přívodu elektro, který buduje (a kolauduje) PRE. Tohle všechno by se mělo podařit v průběhu srpna.

Jakmile nabude právní moci kolaudační souhlas na Rezidenci Hostivař, bude pražským magistrátem domu přiděleno popisné číslo, dům tak začne formálně existovat. To je nutnou podmínkou pro zápis Společenství vlastníků do firemního rejstříku: firma musí mít jasné sídlo. Jakmile soud toto zapíše, budeme moci uzavírat Kupní smlouvy a začít zapisovat nové vlastníky do katastru – a vy se budete moci konečně stěhovat do svých nových bytů.

V mezičase vás budeme zvát na „předpřejímky“ bytů tedy na kontrolu provedení klientských změn i celého bytu podle vašich představ. Úspěšná předpřejímka je jednou z podmínek uzavření Kupní smlouvy.

Zatím přejeme krásné léto a těšíme se na další spolupráci!

 

 

 

Stavbu můžete sledovat také na:  https://www.instagram.com/geniuslocideveloper/

nebo na https://www.facebook.com/geniuslocideveloper/

COMMENTS