Genius Loci Developer

Vaše pozice na webu:

Genius Loci Developer je česká akciová společnost zaměřená na výstavbu rezidenčních projektů. Začali jsme v roce 2006, ještě jako sdružení právnických a fyzických osob, v Jesenici u Prahy. Tam jsme v průběhu let postavili a prodali více než 450 bytů, mnoho dalších pak v různých částech Prahy. Více o našich realizacích najdete v sekci Realizované projekty. Nedávno jsme dokončili stavbu i prodej bytů a ateliérů v pražské šestnáctipodlažní Rezidenci Hostivař, elegantní stavbě podle návrhu architekta Aulického.

Před námi je nyní výstavba komunikací a inženýrských sítí na pozemcích pro individuální výstavbu rodinných domů na pozemcích v Jesenici u Prahy. Bude to již náš 8. projekt v tomto krásném městě.

Naše strategie je založena na pečlivé přípravě projektů a dobrém výběru lokalit. Neinvestujeme příliš do reklamy, protože jsme si ověřili, že nejlepším doporučením jsou naši spokojení klienti. Máme rádi úspěch a víme, že ho nedosáhneme bez  pečlivosti v každém kroku přípravy stavby, její realizace i prodeje a následné péče o klienty.