Tajemné šestnácté podlaží

Vaše pozice na webu:

Srpen2018

Tajemné šestnácté podlaží

Možná jste si všimli, že kolem dvou velkých bytů v posledních patrech Rezidence Hostivař panovalo na našem webu trochu nejasno. Existovaly, ale pořád jsme je neměli v nabídce…

Hlavním důvodem byl nápad přidat na střechu 15. podlaží ještě hezkou terasu, která by bytu 1402 dodala obrovský šarm. S tím ale souvisely další drobné úpravy dispozice druhého mezonetu – a hlavně: museli jsme na tuto změnu získat povolení stavebního úřadu.

Chvilku to trvalo, ale souhlas už máme. Také jsme dopracovali detaily řešení obou bytů, tedy i 1401. Zdá se nám, že se mezonety opravdu povedly a budou tvořit skutečnou perlu objektu. Výsledek si můžete prohlédnout například v naší nabídce bytů nebo v nových půdorysech dotčených podlaží.

Protože bychom rádi oba mimořádné byty upravili ještě v průběhu stavby přesně podle přání nových majitelů, nabízíme je nyní s opravdu výraznou startovní slevou. Těšíme se na první zájemce!

Také se nám uvolnily dva rezervované ateliéry, protože zájemce nakonec nezískal bankovní úvěr. Pokud máte mezi svými přáteli někoho, kdo by ateliér chtěl, doporučte jim náš web (i když, dnes už se jeden zájemce ozval). Získají za velmi rozumnou cenu dobrou nemovitost.

COMMENTS