Pozemky zapsány! A jiné dobré zprávy

Prosinec2019

Pozemky zapsány! A jiné dobré zprávy

Konečně se podařilo zdolat úřednickou bariéru okolo dělení pozemku 2413/63. Racionálnímu člověku lze jen dost těžko vysvětlit důvod, proč z jednoho muselo vzniknout celkem šest malinkých pozemků, ale každopádně už je to hotovo a zapsáno. Nic tedy nebrání těm, kteří si vyřizují na hypotéku, aby požádali svou banku o rychlé vypracování zástavní smlouvy. Jsme k dispozici až do konce roku – zřejmě 31.12.2019 bude naposledy možné vložit kupní smlouvu do katastru s nižším poplatkem (1.000,-/2.000,-). Pokud to tedy ještě chcete stihnout, ozvěte se prosím brzy.
Pro potřebu Vaší banky jsme dnes na web umístili také nové Listy vlastnictví – jen pozor, jeden má 23 stran, tak buďte opatrní před tiskem :).

Pro ty, kteří si domlouvají instalaci elektroměru, jen připomínáme kontakt na technika, pana Josefa Mesteka: 602 211 178, josefmestek@volny.cz.

Dnes ráno mi hlásili naši technici, že teplá voda konečně už teče… stačilo otevřít ten správný kohout ve výměníku. Snad se totéž brzy podaří i zlepšit nastavení topení. Dodavatel tepla a správce budovy na tom pracují.

A ještě jedna dobrá zpráva. Odbor výstavby zahájil stavební řízení ve věci úpravy prodejny sousedící s Rezidencí Hostivař. Majitel, společnost CPI, se rozhodla na devastovanou sousedící prodejnu pronajmout společnosti NORMA, která objekt sanuje. Myslím, že pro vás je to jen dobře. Nejen, že bude blízko obchod, ale hlavně se konečně zlepší dost příšerný vzhled tohoto objektu. Sdělení odboru výstavby najdete na webu v části Data k pozemku a stavbě.

COMMENTS