Kontrolní den stavby 5.1. 2018

Vaše pozice na webu:

Leden2018

Kontrolní den stavby 5.1. 2018

Jeden z našich stávajících klientů nás upozornil, že mu na našem blogu chybí nové informace o postupu stavby:  s nadšením, že to alespoň někoho kromě nás, opravdu zajímá :), to ihned napravujeme!

Stavební jáma je již kompletně vyhloubena, odvezli jsme více než 600 aut zeminy na skládku. Nyní stabilizujeme povrch základové spáry betonovou směsí. Asi není potřeba zdůrazňovat, jak důležité je bezchybné a perfektní založení každé stavby, proto postupujeme s maximálním respektem ke geologickým podmínkám, což jde sice pomalu, ale jistě… Neděje se tedy nic extra sexy, spíše je to těžká, mravenčí práce v ne úplně příjemných podmínkách stavební jámy.

Další zajímavostí snad je, že jsme na čtyři speciální piloty zakotvili více než metrový základ konstrukce pro stavební jeřáb, který už je smontován a plně funkční.

Těšíme se, že vás už brzy budeme moci informovat o průběhu betonáže jednotlivých podzemních a pak i nadzemních podlaží. Tam totiž ta pravá krása stavby teprve pořádně začíná.

Pokud vás zajímají průběžné novinky ze stavby – máme pro vás snadné řešení, o kterém jsme již psali dříve: detaily a fotografie z téměř každého kontrolního dne můžete najít také na facebookové stránce https://www.facebook.com/geniuslocideveloper/.

COMMENTS