Kontrolní den stavby 29.3. 2018

Vaše pozice na webu:

Březen2018

Kontrolní den stavby 29.3. 2018

Dnes pro vás máme jen dobré zprávy. Překonali jsme očekávané těžkosti spojené s opravdu hlubokou stavební jámou, komplikovaným systémem zakládání, kdy jsme museli zvýšit únosnost základové spáry dalšími pilotami, přežili jsme i problémy s počasím – tedy zejména s neobvyklou zimou v březnu… a to všechno způsobilo jen malé zpoždění proti harmonogramu prací, které jsou naši dodavatelé odhodláni dohonit.

Staveniště už vypadá dobře (viz přiložená galerie fotek), výborně vypadají již i první hotové betonové konstrukce: musíme našeho dodavatele pochválit, kvalita povrchů je skvělá, jsou to skuteční profesionálové.

Čtvrté podzemní patro je hotové, nosné stěny a sloupy třetího se dokončují tak, abychom zhruba za dva týdny mohli betonovat další strop.  Těšíme se, že za dalších „pár týdnů“ vás budeme moci informovat, že jsme dosáhli úrovně přízemí, tedy situace, kdy stavbu začne být opravdu vidět.

 

 

Pokud vás zajímají detailní Fotografie ze stavby můžete každý týden sledovat na adrese: https://www.facebook.com/geniuslocideveloper/

COMMENTS