Kontrolní den stavby 27.4. 2018

Vaše pozice na webu:

Duben2018

Kontrolní den stavby 27.4. 2018

Máme krásné jaro a ze stavby přicházejí zatím samé pozitivní zprávy. Jak možná vidíte na úvodním snímku i v galerii fotografií, je téměř připraveno betonování stropu prvního podzemního podlaží – to proběhne zřejmě hned první den po svátcích, tedy ve středu, 2.5. Hotové konstrukce vypadají výborně, máme radost z dobré práce našeho dodavatele. Také se technikům stavby daří, díky chytré technologii, zkracovat časovou ztrátu stavby, která vznikla kvůli náročnějšímu založení. Vypadá to, že harmonogram stavby není v ohrožení.

S mnohými z Vás jsme mluvili o tom, jak se těšíme, až stavba dosáhne úroveň přízemí, kdy na stavbě získám více manipulačního prostoru, ustanou starosti se zabezpečením stavební jámy…  a také konečně dům začne opravdu růst. Snad se tomu okamžiku již opravdu blížíme a příští naše zpráva pro vás bude doprovázena fotografiemi s hotovou podlahou přízemí!

 

 

 

Pokud vás zajímají detailní Fotografie ze stavby můžete každý týden sledovat na adrese: https://www.facebook.com/geniuslocideveloper/

COMMENTS