Kontrolní den stavby 10.5.2019

Vaše pozice na webu:

Květen2019

Kontrolní den stavby 10.5.2019

Trochu problematické téma zápisu Prohlášení vlastníka, o kterém jsme psali minule, se posunulo správným směrem. Minulý pátek jsme konečně získali všechny náležitosti a podali příslušný návrh na vklad do katastru. Vzhledem k tomu, že jej Katastrální úřad bez výhrad přijal, domníváme se, že bude brzy kladně vyřízen. Jakmile se tak stane, obdržíte od nás email s přibližným termínem vystavení naší faktury na druhou splátku kupní ceny, která je smluvně vázána právě na formální rozdělení objektu na jednotky.

Na mnoha fotografiích ze stavby můžete vidět, že většina individuálně upravených sociálních zařízení je již hotova, stejně jako v elektroinstalace a úpravy povrchů podlah. Intenzivně pracujeme na bytech v nejvyšších podlažích a na několika nově prodaných bytech 4+kk. Pokládáme také spádovanou tepelnou izolaci střechy, naši dodavatelé už začali instalovat výtahy.

Hotova je i velká část venkovní omítky. Dnes jsme, spolu s našimi architekty, odsouhlasili vzorek barevného řešení a zrnitost fasády: bude to lehce lomená bílá do šedé, velikost kamínků okolo 1,5 mm. Měla by nádherně kontrastovat s okenními rámy barvy granitu a technicistním provedením zinkovaných zábradlí balkónů. Už se všichni těšíme na finální vzhled celého krásného domu!

 

 

Stavbu můžete sledovat také na:  https://www.instagram.com/geniuslocideveloper/

nebo na https://www.facebook.com/geniuslocideveloper/

COMMENTS