Kontrolní den stavby 1.6.2018

Vaše pozice na webu:

Červen2018

Kontrolní den stavby 1.6.2018

To, o čem jsme dlouho mluvili, na stavbě konečně nastalo! Betonová konstrukce suterénů je zcela hotova, podlaha přízemí také. Náš dodavatel právě pracuje na armování stěn a sloupů prvního nadzemního podlaží (NP) a zhruba za dva týdny vybetonuje podlahu druhého NP. Dům tedy již začíná vykukovat ze země a důstojně růst do výšky.

Zpoždění za technickým harmonogramem stavby, vyvolané komplikacemi při řešení únosnosti základové spáry, je již jen něco málo přes týden. Pokud nenastanou extrémní meteorologické podmínky, měli by jej naši dodavatelé lehce dohnat.

Na stavbě je hezké, že se vždycky na něco můžete těšit. Vždycky je nějaký milník, jehož dosažení dům posune významným směrem tam, kam od začátku směřuje: k dokončení a do vašeho vlastnictví. Takový milníkem je pro nás dnes zahájení vnitřních prací na vybavení objektu. Začneme s nimi ihned po vybetonování stropu 3. NP.  To bude okamžik, kdy o nás jistě zase „uslyšíte“, protože s majiteli bytů a ateliérů v nejnižších podlažích již začneme dojednávat klientské úpravy…
Do té doby vám přejeme krásné a klidné léto!

 

COMMENTS