Kontrolní den stavby 8.2.2019

Vaše pozice na webu:

Únor2019

Kontrolní den stavby 8.2.2019

Dnes jsem si prošel všechna hotová podlaží – a dostal jsem se až do toho nejvyššího, šestnáctého. Stavba pokračuje podle harmonogramu, proto betonáři pracují již jen na posledních detailech terasy, spočívajících v přípravě stropů nad větracími šachtami a schodištěm. Jeřáb bude na stavbě již jen necelý týden, takže všechny konstrukční betonářské práce musejí být do té doby hotovy.

Příjemná je i prohlídka bytů ve spodních patrech: pracuje se na obkladech koupelen a sociálních zařízení do šestého podlaží, hotová je také již většina sádrových omítek do osmého patra. Zámečníci pracují  na instalaci zábradlí balkonů a teras. Dům získává svou budoucí tvář,  hotové balkony mu moc sluší.  Elektromontéři i topenáři jsou už k vidění v nejvyšších patrech, hrubé rozvody vzduchotechniky jsou již také dokončeny ve většině podlaží.

Zahájili jsme také už přesné geodetické zaměřování hotových bytů. Jeho výsledkem bude návrh na vklad tzv. Prohlášení vlastníka, které zapíšeme do katastru nemovitostí. Vzniknou tak – i formálně – jednotlivé bytové a nebytové Jednotky, které budou Kupující již moci použít jako jednoduchou zástavu pro získání hypotéky od své banky.

 

 

 

Stavbu můžete sledovat také na:  https://www.instagram.com/geniuslocideveloper/

nebo na https://www.facebook.com/geniuslocideveloper/

COMMENTS