Kontrolní den 20.7. 2018

Vaše pozice na webu:

Červenec2018

Kontrolní den 20.7. 2018

Tak jsme zase trochu pokročili, dům pěkně roste. Posledně jsme psali, že stavba právě vykoukla ze země. Teď už je v hrubé stavbě hotové i přízemní parkovací podlaží a 2. podlaží budoucích skladovacích prostor k bytům (ano, zákon jim říká sklepy…). Vybetonovány jsou i stěny a strop 3. podlaží, tedy prvního ze třinácti, ve kterém budou Vaše byty.

Poprvé jsme proto dnes mohli zažít, jaký bude pocit z bytu 301, tedy prvního 4+kk. Je jasné, že je obrovský! Samozřejmě, 105 m2, to je velký byt. Ale další rozměr mu přidává prostorný balkon orientovaný na západ a jih, který z obývacího pokoje při hezkém počasí udělá krásný a flexibilní, otevřený prostor. Představte si tu party s grilováním, kdy hosté mohou sedět venku, i uvnitř…

V hrubé stavbě je hotový také další byt ve třetím podlaží, který je zatím v naší nabídce označen jako „Neveřejný“, protože ještě upravujeme jeho detailní uspořádání. Bude to prostorný byt 2+kk (téměř 70 m2) s ložnicí orientovanou na klidnou severní stranu a obývacím pokojem s balkonem a výhledem na jih. Za pár dnů už ho také najdete v naší nabídce.

Stavba tedy zatím pokračuje bez problémů, i počasí nám přeje. Příště už Vás budeme jistě moci informovat o dokončení dalších bytových podlaží a o zahájení klientských úprav prodaných bytů v nižších podlažích.

 

Fotografie z kontrolního dne 20.7. 2018

 

Pokud vás zajímá více detailů,  informací a fotografií, jak stavba Rezidence Hostivař roste, můžete sledovat profil firmy Genius Loci Developer nejen na facebooku (adresa: https://www.facebook.com/geniuslocideveloper/) a nově také  instagramu na adrese: https://www.instagram.com/geniuslocideveloper/

Výhodou instagramu je, že fotky jsou dostupné, aniž byste se museli přihlašovat či mít založený profil. Tyto stránky aktualizujeme většinou 1 týdně.

Stačí si naše profily přidat do oblíbených a budete vědět všechno…

COMMENTS