Klientské změny: už je čas!

Vaše pozice na webu:

Září2018

Klientské změny: už je čas!

Stavba Rezidence Hostivař, ve které jste si koupili byt či ateliér, zdárně pokračuje a dostala se do fáze, kdy nezbytně potřebujeme Vaše rozhodnutí o případných klientských změnách, tedy zejména o úpravě dispozice (posuny příček, dveří… pokud nějaké budete požadovat) a elektroinstalace (umístění zásuvek, vypínačů, svítidel, vývodů pro TV, případně i datového rozvodu). Návazně také již potřebujeme znát Váš výběr zařizovacích předmětů, obkladů a dlažby, podlah, dveří a několika další detailů.

Jak postupovat?

Na našem webu (dole, pod tabulkou bytů, v části Stáhněte si technické dokumenty) najdete kótovaný půdorys Vaší jednotky i projekt elektro příslušného podlaží. Prohlédněte si podrobně vše, co se týká Vašeho bytu a promyslete změny.

Počkejte na telefonát či mail našeho kolegy, Petra Fašianoka (602 115 000) a vyberte si některý z nabízených termínů schůzky na místě: konají se vždy v úterý dopoledne. Budeme tam mít k dispozici výtisk kótovaného půdorysu i elektroinstalace pro Váš byt. Do výkresů na místě společně zaznamenáme Vaše požadavky a v krátké době je oceníme. Až bude jasné vše, co se týká změn či úprav půdorysu a budete mít s námi odsouhlasený výkres stavebních změn, je ten správný čas k návštěvě našeho dodavatele vybavení sociálního zařízení včetně obkladů a dlažeb (KERAMIKA SOUKUP, Mária Šovčíková, 724 560 699,  maria.sovcikova@keramikasoukup.cz) i pro výběr vnitřních bytových dveří a podlahových povrchů. Ty dodává EPONA INTERIORS, schůzku si domluvte s Petrem Ševčíkem (777 999 925, mail: info@eponainteriors.cz).

Oba naši dodavatelé Vám na základě Vašeho výběru zpracují nabídku ceny všech změn včetně odpočtů za standardní materiály, pokud si vyberete dražší… Tato cenová nabídka bude dalším podkladem pro výpočet finální ceny Vámi zvolených klientských změn. Po jejím odsouhlasení Vám pošleme fakturu na cca 50% ceny změn a zahájíme práce.

Podle složitosti změn si s Vámi stavbyvedoucí domluví následnou schůzku v průběhu nebo až po dokončení prací. Až hotové úpravy převezmete, vystavíme Vám fakturu na doplatek sjednané ceny klientských změn.

Mnoho další informací, včetně některých cen vybavení, najdete také na našem webu po kliknutí na Standardy vybavení bytů. Samozřejmě jsme Vám také kdykoli k dispozici pro osobní konzultaci.

COMMENTS