Prohlášení vlastníka vloženo do katastru!

  • Tak vypadá byt B108 se zahrádkou zvenku
Prosinec2014

Prohlášení vlastníka vloženo do katastru!

Stavba se blíží k závěru, v průběhu ledna požádáme o kolaudační souhlas. Devatenáctého prosince jsme udělali další významný krok na cestě k dokončení stavby: Katastrální úřad nám zapsal tzv. Prohlášení vlastníka, kterým rozděluje stavbu na jednotlivé bytové jednotky. Takto definovaná bytová jednotka může sloužit jako výhodná zástava pro banku, poskytující úvěr na koupi bytu.
V současné době dokončujeme interiéry prodaných bytů, čtyři party obkládají koupelny a dvě dokončují bytové příčky. Mírné zdržení nabraly čisté terénní úpravy: komplikované počasí, ani zima ani sucho, ale zato plno bláta, brání jejich dokončení. Začátkem ledna je ale už provést musíme…

O byty na Bílé Hoře je stále velký zájem. Téměř vyprodány jsou byty s předzahrádkami, zbývá již jen poslední volný, B108. Více najdete v Přehledu dostupných bytů. Zbývá ještě jeden byt 5+kk, několik 4+kk a posledních pár menších bytů 2+kk. Pokud chcete hezky bydlet na Bílé Hoře a ještě váháte, moc času už nemáte :).

Pokud vás tedy takový typ bydlení zajímá a líbí se vám na Bílé Hoře, neměli byste váhat. Pro další informace nás kdykoli kontaktujte.

Aktuální fotografie a online zprávy ze stavby najdete na našem Facebookovém profilu https://www.facebook.com/geniuslocideveloper


COMMENTS