Kontrolní den stavby 1.3.2019

Vaše pozice na webu:

Březen2019

Kontrolní den stavby 1.3.2019

Dnes jsme na stavbě Rezidence Hostivař úspěšně uzavřeli jednu kapitolu. Hrubá stavba – tedy 4 patra podzemních parkovišť a 16 podlaží nad zemí – je hotová. Oslavili jsme to s našimi dodavateli dortem a skleničkou šampaňského. Pozvali jsme také tři partnerské firmy, které se podílely na výkopových pracích, založení objektu a betonáži hrubé stavby.

Uvědomili jsme si, jak šťastnou ruku jsme měli při volbě těchto subdodavatelů, firem a hlavně lidí, kteří při jakémkoliv problému (a že je jich na každé stavbě nemálo) vymysleli rychle řešení. Dokonce se jim podařilo dohnat skluz vzniklý složitějším zakládáním stavby na dodatečných pilotách. Všem moc děkujeme, byla to fajn spolupráce.

Také u nás včera byla na prohlídce stavby skupina pracovníků odboru výstavby z Městské části Praha 15 a jejich kolegů z jiných obvodů. Moc se jim líbil náš proudový postup stavby: ve třetím podlaží jsou již vidět byty těsně před dokončením, zatímco v posledních podlažích jsme skončili s betonáží, stavíme příčky a právě osazujeme okna. Prý to u nás vypadá jako v učebnici pro studenty stavařiny…  

Ze stavby zmizel jeřáb, už jej nepotřebujeme. V nejbližší době začneme stavět lešení na východní fasádě. Poslouží pro instalaci tepelné izolace a nanesení všech vrstev omítky. Ale o tom zase až příště.

 

Stavbu můžete sledovat také na:  https://www.instagram.com/geniuslocideveloper/

nebo na https://www.facebook.com/geniuslocideveloper/

COMMENTS