ZZZ_Rezidence Hostivař – detaily

Rezervujte si Váš nový byt

S potěšením Vám oznamujeme, že jsme významně pokročili na cestě k zahájení prodeje bytů z našeho nového projektu Rezidence Hostivař. Odbor výstavby Městské části Praha 15 vydal pro stavbu 18.5.2017 pod č.j.: ÚMČ P15 23373/2017/OST/AHe stavební povolení. Ihned po nabytí právní moci tohoto rozhodnutí zahájíme stavbu, ale také závazné rezervace bytů: tuto skutečnost oznámíme na tomto webu. Již nyní registrujeme velký zájem o připravované byty. Pokud jsme zaujali i Vás, můžete si zajistit přednostní informování o zahájení prodeje tak, že nám pošlete email stisknutím Rezervačního zeleného tlačítka.

Rezidence Hostivař

  • Bydlení ve městě a přitom tak blízko přírodě: na křižovatce ulic Horolezecká a U Dvojdomů v Praze 10
  • 12 bytů 4+kk, 23 bytů 1+kk, 1+1, 2+kk a 10 ateliérů, s balkónem nebo terasou
  • Parkovací stání a sklepy v objektu v ceně
  • Energetický štítek budovy: B, velmi úsporná stavba
  • Projekt financuje ČSOB
  • Tramvaje 22, 26, a jejich noční linky: 350 m
  • Autobusy 125, 154 a 183: cca 150 m
  • Tenisové kurty, golfové hřiště, fotbal: cca 600 m
  • Hostivařská přehrada: 1 km. Lesopark: cca 500 m

Můžete se také již nyní podívat, jaké typy bytů standardně nabídneme ve 4. až 13 podlaží:
Architektura

Krásný rezidenční projekt ateliéru významného českého architekta, Václava Aulického, je navržen do prostoru obytné zóny Hornoměcholupská v Praze 15 na trojúhelníkový rovinný pozemek při ulici Horolezecká. Patnáctipodlažní polyfunkční dům je řešen jako solitér, vytvářející doplňující a sjednocující prvek k okolní různorodé zástavbě, zejména v kompozici se dvěma stávajícími čtrnáctipodlažními bytovými budovami a pěti deskovými devítipodlažními objekty Karlovy University.

Pro architektonickou koncepci je charakteristický princip odlehčení hmoty objektu výraznou vertikální kompozicí s ustupujícími dvěma horními podlažími, podtrhující spolu s bílou barvou plných stěn její štíhlost a dále velkými „francouzskými“ okny v jižní a částečně v severozápadní straně objektu, která sledují balkony.

Jsme si jisti, že se po dokončení stane jednou z elegantních dominant Hostivaře.

Pár faktů

V objektu vznikne celkem cca 2600 m2 bytové plochy. Čtyři podzemní podlaží a přízemí budou sloužit k parkování. Druhé podlaží využijeme pro individuální uzamykatelné skladovací prostory (sklep není to správné slovo), ve kterých najde majitel každého bytu místo pro své sportovní náčiní, kočárek… Ve třetím až třináctém podlaží, řešeném v principu shodně, pak bude vždy jeden velký byt a tři malé, pro jednu až dvě osoby. Část těchto malých bytů bude možné využít též pro podnikání – například jako ateliery, kanceláře nebo ubytovací jednotky. Čtrnácté a patnácté podlaží je naopak řešeno zcela atypicky a obsazeno dvěma zajímavými velkými mezonetovými byty s rozsáhlými terasami s výhledem na Hostivařskou nádrž.
Pokud by vás zajímaly další detaily, kontaktujte nás, prosím.

Rezervujte si Váš nový byt